Indywidualne prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Żyjemy w erze postępu technologicznego.

Dzięki temu rozwiązania do niedawna niedostępne w Polsce są już w zasięgu ręki i możesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na wypadek konieczności leczenia specjalistycznego.

Najbardziej rozpowszechnione rozwiązania na polskim rynku to abonamenty i polisy zapewniające bieżącą opiekę medyczną.

Co można zrobić, gdy zdiagnozowane schorzenie wymaga szybkiej i wysokospecjalistycznej, kosztownej interwencji?

Na specjalistyczne leczenie w publicznych szpitalach musisz oczekiwać tygodniami, a nawet miesiącami, ze względu na limitowanie ilości zabiegów kontraktami NFZ, a niedofinansowanie publicznej służby zdrowia nie sprzyja naprawie tej sytuacji.

Jaka jest odpowiedź towarzystw ubezpieczeniowych na tą sytuację?

Najbardziej rozpowszechnioną umową na rynku jest ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby. W przypadku jej wystąpienia towarzystwo wypłaca umówioną sumę ubezpieczenia, ale warto zwrócić uwagę na fakt, że suma ta niekoniecznie wystarczy na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji.

Podobnie wygląda sprawa z ubezpieczeniami onkologicznymi. W przypadku zdarzenia do Ubezpieczonego trafiają umówione środki, ale nadal brakuje informacji gdzie się leczyć, jak się leczyć i ile będzie kosztował powrót do zdrowia.

Jak często spotykasz się z informacjami o publicznych zbiórkach na zagraniczne leczenie dzieci i osób dorosłych? Jak często docierają do Ciebie komunikaty fundacji zajmujących się pomocą osobom, które nie są w stanie wrócić do zdrowia bez kosztownych zagranicznych zabiegów?

Sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa sobie i najbliższym może być prywatne indywidualne ubezpieczenie zdrowotne.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić jakie rozwiązania najlepiej zabezpieczą Twoje zdrowie w przyszłości, skontaktuj się z nami.

Nasze usługi nie podwyższają kosztów ubezpieczenia

Warto wiedzieć:

Menu